Wolvox Logo
AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business
 
 
WOLVOX ERP TANITIM
 
 AKINSOFT Wolvox ERP Şeması

Şemayı Büyütmek İçin Tıklayınız

     AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business programı, gelen siparişlerin ve hazırlanan satış tahminlerinin sonucuna göre, Malzeme İhtiyaç Planlaması yapılmalıdır. Oluşturulan üretim programını hayata geçirmek için, öncelikle ürünle ilgili bilgilerin girilmesi gerekmektedir. Bunları sıralayacak olursak, öncelikle ürünümüzün nelerden oluştuğunu Ürün Ağacında tanımlamanız ve tanımlama yapıldıktan sonra Üretim Reçetesinde gerekli bilgilerin ve operasyon tanımlarının yapılması gerekmektedir.

     Malzeme İhtiyaç Planlamasının yapılmasından sonra, üretim hattınızın durumuna göre Ana Üretim Planı oluşturulmalıdır. Planlamadan sonra, üretim hattınızın bu iş planı için uygun olup olmadığı konusunda, Kapasite Planlaması yapılmalıdır. Plan sonucu olarak ‘Hayır’ kararı alındıktan sonra, Ana Üretim Planının yeniden oluşturulması gerekmektedir. Plan sonucu olarak ‘Evet’ olduğunda ise, sonraki aşamaya geçilir. Malzeme İhtiyaç Planlamasında bildirilen ürünlerin kaynaklarının tespiti yapılır.

     Ürünlerin tedarik edilmesi için, Üretim Emirleri hazırlanır. Planlaması yapıldıktan sonra, AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business programınız size oluşturduğunuz bu süreç için planladığı maliyeti, yani Planlanan Maliyet Hesabını oluşturur. Ardından İş Emirlerine geçilir, aynı anda tedarik edilecek ürünlere de Satın Alma Emirleri verilir.

     İş Emirlerinin, üretim hattına verilmesinin ardından Kalite Kontrol çalışmaları yapılır. Oluşan değerlerin programa girişi yapılır. Bu sayede üretim durumlarınızı inceleme fırsatı bulursunuz. Fireleri ve Kalite Kontrol ölçüm durumlarının analizini yaparsınız.

     Üretiminizin sonuçlanmasından sonra AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business programınız size, ürün stok girişlerini, yarı ürün stok girişlerini ve çıkışlarını, ayrıca fire stoklarını değerlendirme imkânı sunmaktadır. Bu verilerden yola çıkarak, üretim akışınızda, personelinizin ne kadar etkili kullanıldığını, verimlilik raporlarından istediğiniz ayrıntılarla gözlemleyebilirsiniz.

     İşleminizin tamamen bitmesini takiben, AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business programınız, son ana kadar ne kadar maliyetiniz oluşmuş, Sonuçlanan Maliyet Hesabını yaparak sizin bilgilerinize sunar.

     Gerekli değerlendirmelerinizi yapabilmeniz için Raporlar bölümünü kullanarak, verimlilik değerlendirmelerinizi yaparsınız. Bu üretim için gerekli çalışmaları yaparak sonuca ulaşırsınız.

     Kurumsallaşma yolundaki en büyük engeliniz olan verilerin, doğru ve zamanında oluşturulamaması probleminin çözümü, AKINSOFT WOLVOX Erp E-Business ile son bulmaktadır.

     AKINSOFT farkını ve kalitesini AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business ile sizde yaşayın…

AKINSOFT iSTANBUL BÖLGE BAYİ

 

Adres : Selahattin Pınar Cd. Kemer İş Merkezi No : 15/1 Mecidiyeköy Şişli  İSTANBUL

Tel: (0212) 451 74 74 ; Fax: (0212)  451 52 20

   E-mail : info@akinsoft.org  Web : www.akinsoft.org