Wolvox Logo
AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business
 
 
WOLVOX ERP TANITIM
 
 AKINSOFT Wolvox ERP E-Business
AKINSOFT Wolvox ERP E-Business ile sahip oldugunuz gücü keşfedin...

   Yaygın erişilebilirliği ve kolay kullanımı ile farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte bir kurumsal çözüm paketi olarak hazırlanan Wolvox ERP E-Business, sunduğu etkin kaynak kullanımı sayesinde işletmelerin maliyetlerini düşürüp onlara iş gücü ve zaman avantajı kazandırarak, yatırımlarının kısa sürede verimliliğe dönüşmesini sağlıyor.

Wolvox ERP E-Business İle İleri Teknoloji ve Özel Çözümler...

    ERP çözüm ailesinin üyesi olan Wolvox,işletmelerin hızlı, tam entegre, ekonomik, görsel ve işlevsel uyarlamalar gerçekleştirebilmesine olanak tanımaktadır. Uyarlama araçları ve profesyonel raporlama standartları ile analitik düşünce ve verimlilik teması gibi özel çözümleri bulunan Wolvox ayrıca firmaların iş yapma tarzlarına en uygun yöntemi bulmalarına olanak sağlıyor.

   AKINSOFT Wolvox ERP E-Business Çözümü ile projelerde uyarlama süreci daha esnek ve planlanabilir hale getirilerek süre ve maliyet tahmini riski ortadan kaldırılıyor. Esnek yapısı ve kolay kullanım özellikleri ile Wolvox, kullanıcılara iş süreçlerini alıştıkları şekilde takip ederek hataları minimize edebilecekleri bir çalışma ortamı sunuyor. CRM tabanlı çalışan firmalar, ticari ilişkileri ile ilgili her türlü evrak ve bilgi akışını Wolvox üzerinden elektronik ortamda, çift yönlü ve güvenli olarak gerçekleştirebileceklerdir.

   Türkiye’de 1500’ü aşkın Çözüm Ortağı hizmet ağı ve kendi kategorisinde sunduğu 20’yi aşkın tam entegre ürün ile AKINSOFT, Wolvox’un sunduğu kolay kullanım, esnek yapı ile sektörel ihtiyaçları yine en verimli düzeyde karşılayacaktır.

AKINSOFT Wolvox ERP E-Business ile "Teknoloji Akını" başlıyor..
just in time...

AKINSOFT iSTANBUL BÖLGE BAYİ

 

Adres : Selahattin Pınar Cd. Kemer İş Merkezi No : 15/1 Mecidiyeköy Şişli  İSTANBUL

Tel: (0212) 451 74 74 ; Fax: (0212)  451 52 20

   E-mail : info@akinsoft.org  Web : www.akinsoft.org