Wolvox Logo
AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business
 
 
WOLVOX ERP TANITIM
 
 CRM Cari Stok İlişki Rapor Tanıtım
 
     Satış yapmış olduğunuz ürünlerinizi fatura, birim, miktar, stok kodu vs. ayrıntılarıyla inceleme fırsatınız olacaktır.

      Üretiş olduğunuz ürünleri ne miktarda sipariş olarak üretmişsiniz, ayrıntılarıyla inceleyebilecek ve siz herhangi bir zahmete girmeden en çok talep edilen ürününüzü bulacak ve ona göre "Stok Yönetimi"nize yön vereceksiniz.
 
     Bazı müşterileriniz bazı ürün gruplarını çoğunlukla talep eder. Hatta zamanın bazı dilimlerinde çokça sipariş verir. Siz bunları önceden keşfederek stoklarınızı, bu ürünle doldurursunuz. Sipariş geldiği anda, cevap vermenizde yardımcı olur. Müşteri memnuniyetini artırır, size zaman ve kazanç kapılarını açar.

     Raporunuzun size vereceği bilgiler, işletmenizin en değerli müşterilerini size getirecektir. Bu müşteriler sizin için çok önemlidir. Bu önemi, onlara da hissettirmenizde, programınız size yardımcı olacak. Hem müşterinizin baş tedarikçisi olma yolunda ilerleyecek hem de kazançlarınızla beraber sizde büyüyeceksiniz.

 
     Ürünleriniz bazı illerde çok fazla düzeyde talep edilebilir. Bu konuda programınızın vereceği bilgiler doğrultusunda bu ili tespit edecek, hatta ileride bu ile,yatırım yapmanız gerektiği kararına dahi, ulaşma fırsatını bulacaksınız.
 
     Siparişlerinizi ilçeler düzeyinde inceleyerek, hangi ürünleriniz ne kadar miktarlarda, sipariş edilmiş bilgilerine ulaşarak, bazı kararlar almanızda yardımcı olur. Örneğin çok fazla sipariş gelen ilçeye, daha hızlı cevap verebilmek için, depo sahası açma fikri gibi konularda programınız size yardımcı olacaktır.
 
     Siparişlerinizi en çok hangi cari gruplarına üretiyorsunuz, bu bilgiler, size en değerli cari grubunuzu verecektir. Sizde bir kampanya düzenlediğinizde, bu cari grubunuza özel indirimler yapabileceksiniz.
 
    Gün sonunda, ay sonunda veya istediğiniz herhangi bir zaman dilimi aralığında, ürettiğiniz ürün gruplarının hangi miktarlarda talep edildiğini öğrenecek ve üretim hattınızı sağlıklı bir şekilde pranlayabileceksiniz.
 
     Pazarlama personellerinizin genel satış durumlarını izleyerek, personel performansını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Pazarlama personellerinizi ürünlere göre parçalayarak, hangi ürünler ne kadar miktarlarda satılmış inceleme fırsatı bulacaksınız. Böylece personelizi yönlendirmede, daha etkili kararlar alacaksınız.
 
      Siz satışlarınızı pazarlama grubu elemanları ile yapabilirsiniz. Programınız size, hangi pazarlama elemanınızın hangi miktarlarda ve tutarda satış yaptığı bilgilerine ulaştıracaktır. Siz ekranınızdan, elemanınızın performansını inceleyecek ve eksik yönlerini bulup, geliştirme fırsatını bulacaksınız.
 
 

AKINSOFT iSTANBUL BÖLGE BAYİ

 

Adres : Selahattin Pınar Cd. Kemer İş Merkezi No : 15/1 Mecidiyeköy Şişli  İSTANBUL

Tel: (0212) 451 74 74 ; Fax: (0212)  451 52 20

   E-mail : info@akinsoft.org  Web : www.akinsoft.org