Wolvox Logo
AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business
 
 
WOLVOX ERP TANITIM
 
 


CRM Rapor Tanıtım
 
     Müşteriniz sizden satmış olduğunuz ürünle ilgili teknik destek isteyebilir. Siz bunu "Destek Kartı"na işleyerek, hangi müşterilerinize nasıl bir destek ve hangi önem derecesinde olduğunu rahatlıkla görebileceksiniz. Böylece teknik destek personelinizi, daha sağlıklı bir şekilde yönlendirmeler yapabileceksiniz.

      Seçmiş olduğunuz günde, hangi randevularınız var veya neler yapmanız gerektiği konusunda, önceden planlamış olduğunuz "Aktivite Plan”ınızı size verecektir. Böylece vaktinizi planlamada maksimum performans sergileyeceksiniz.
 
     Siz müşterilerinizle bugüne kadar, çeşitli alış-verişlerde bulunmuşsunuzdur. Bunların size getirisinin ve götürüsünün ne olduğunu bu rapor sayesinde, bu bilgilere ulaşacaksınız ve ona göre etkili kararlar alacaksınız. İşletme kar zarar dengesi üzerine kurulu olduğu için, karlı müşterilerinizi bu şekilde rahatlıkla seçebileceksiniz.

     Bazı müşterileriniz, bazı ürün gruplarıyla ilgili, fazlaca servis isteyebilir. Siz bu konuda yapacağınız çalışmalarla, bu üründe nasıl bir hata var bularak, başka müşterilerinizin bu hatayı bulmasını engelleyeceksiniz. Programınız size AR-GE çalışmalarında, bu şekilde yardımcı olacaktır. Devamlı olarak iyileştirmeler yaparak, mükemmele doğru ilerlemeler sağlayacaksınız.

 

 

AKINSOFT iSTANBUL BÖLGE BAYİ

 

Adres : Selahattin Pınar Cd. Kemer İş Merkezi No : 15/1 Mecidiyeköy Şişli  İSTANBUL

Tel: (0212) 451 74 74 ; Fax: (0212)  451 52 20

   E-mail : info@akinsoft.org  Web : www.akinsoft.org