Wolvox Logo
AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business
 
 
WOLVOX ERP TANITIM
 
 CRM Genel Tanıtım
 
     Müşterilerinizle herhangi bir durum anında, kiminle muhatap olacağınızı veya departmanların kimlerle görüşeceklerini hızlı bir şekilde bulabilmelerini sağlayan yapısıyla, işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabileceksiniz. Yetkiliye ulaşma konusunda herhangi bir sıkıntınız olmayacaktır.

      Müşterilerinizle önceden planlanmış veya sizin planladığınız aktiviteleri izleyebilmenizi ve önceden uyarı sisteminin olmasıyla da geç kalma ya da unutma problemlerini ortadan kaldırmaktadır.
 
     Oluşturmuş olduğunuz kampanyaları, müşterilerinize nasıl bir strateji ile yönlendirmeler yapmışsınız, bunların takiplerini ve müşterinizin bu kampanyaya nasıl bir tavır sergilediğini kolaylıkla inceleyebilmektesiniz.

     Müşterinizin sizden hizmet olarak beklediği aktivitelerin hangi konularında destek sunulduğunu takip edecek, yaptığınız analizler yardımıyla müşterinizin sıkça yapılan şikayetini tespit edip, bu konuda yoğunlaşmanızı sağlayacaktır.

 
     Müşterinizin istemiş olduğu servisin, hangi hizmet araçlarına ait çalışmalar olduğu bilgisini size vermektedir.
 
     Müşterinize o güne kadar kesmiş olduğunuz faturaların veya firmanın size kesmiş olduğu faturaların ayrıntılı bir dökümünü sunmaktadır. Böylece firmayla ilgili işlem hacminizin ne olduğunu, bu şekilde size, bilgisini vermektedir.
 
     Müşterinize o güne kadar yapmış olduğunuz alış verişin ayrıntılı gelen ve giden irsaliyeleri bilgilerini vermektedir. İrsaliye ile fatura bilgilerinizin karşılaştırmalarını yaparak, atlamış olduğunuz faturaların da işleme geçirmenize olanak sağlayacaktır.
 
Sizin vermiş olduğunuz tekliflerin veya karşı taraftan size verilen tekliflerin geçmiş dönemlerle takiplerini yaparak, önceden bu ürün için ne kadar bir teklif verilmiş veya alınmış, karşılaştırmasını yaparak menfaatlerinizi en üst düzeyde koruyacak teklif alış veya verişlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.
 
     Bugüne kadar müşterilerinizle nasıl bir alış-veriş yaptığınızın takibini, müşterinizin sizden en çok talep ettiği veya sizin ne kadar bu carinizden ürün talep ettiğinizin bilgilerine, kolaylıkla ulaşacak ve yoğunlaşacağınız müşteri portföyünün oluşmasında, size yardımcı olacaktır.
 
      Sizin en önemli yardımcınız olacaktır. Size bir sekreter gibi çalışacaktır. Ajanda oluşturarak randevularınızı kolaylıkla oluşturabilecek, herhangi bir hataya ihtimal vermeden size gününüzü hatta aylarınızın planlamasında yardımcı olacaktır.
 
     İşletmeler müşteri portföylerini artırmak için mutlaka kampanyalar düzenlemektedir. Kampanya kayıtlarınızı kolaylıkla oluşturacak ve istediğiniz müşterilerinize uygulayarak, kazancınızı artıracaksınız. Vakit çok önemli olduğu için isterseniz oluşturduğunuz kampanyaları anında "Toplu SMS" ile iletebilecek, böylece geri dönüşümü hızlandıracaksınız.
 
     Oluşturmuş olduğunuz kampanyalar, size daha çok müşteri kazandırma amaçlıdır. Bir de siz özel seçeceğiniz müşteri kitlesiyle, hedeflerinizi tutturma oranını daha da çok artıracaksınız. "Hedef Kitle"niz ile belirleyeceğiniz aktivitelerin gerçekleştirilmesiyle, işlem hacimleriniz artacak, müşteri portföyünüz artacak ve gelirleriniz katlanarak artacaktır.
 
     Çok özel müşterilerinizin veya kazanmaya çalıştığınız müşterinizin taleplerini artırmak için, özel uygulayacağınız kayıtlarınızı, "Fırsat Kayıt" ile oluşturacak ve hedef müşterilerinizi daha kolay elde tutacaksınız.
 
    Satış Stratejileriniz doğrultusunda oluşturduğunuz kampanyaların, firmalara nasıl bir aktiviteler sonucunda ulaşılacağının bilgilerini, rahatlıkla oluşturacak ve buradan takiplerinizi eksiksiz olarak tamamlayacaksınız
   
     Çok özel müşterilerinize veya yeni kazanmak istediğiniz müşterinize yapacağınız "Satış Fırsat"larını, hangi belgeler eşliğinde yaptığınızı ve bunların tutarlarının ne olduğunu inceleyecek ve size geri dönüşüm tutarlarını hesaplayabileceksiniz.
 
     Belirleyeceğiniz "Hedef Kitle"sini, karar verdiğiniz veya yeni oluşturduğunuz kampanyaya, hemen aktarmasını yapacaksınız. Hem müşterinizin memnuniyeti daha da çok artacak ve itibarınız artacak hem de yeni müşterilere ulaşma yolunuz açılacaktır.
     Müşterilerinize veya tedarikçilerinize duyurmak istediğiniz herhangi bir önemli olaylar yumağını veya bayram tebriği, doğum günü tebriği gibi durumlarda, sizin değerli vakitlerinizi almadan, toplu olarak 1 dakika içerisinde bitireceksiniz. Hem siz vaktinizi iyi kullanmış olacaksınız hem de müşterilerinizin memnuniyeti bir kat daha artıracaksınız.
 
      Bazı durumlarda müşterilerinize ulaşmak o kadar çok önemli hal alacak ki siz zaman kayıplarını çok önemseyeceksiniz. Bu gibi durumlarda müşterinizi veya tedarikçinizi direk olarak hedef alırsınız. Bu konuda en ideal ulaşım aracı cep telefonlarıdır. Programınızın size sunacağı "Toplu SMS" gönderme yöntemi ile en önemli adımlarınızı, çok fazla vakit harcamadan, en etkili şekilde hedeflerinize ulaştıracaksınız.
 
     Carilerinizi belirli bir gruplarla ayırmış olabilirsiniz. Fakat farklı cari gruplarınızdaki farklı carilerinizin ortak özellikleri olabilir. Aynı özellikteki carilerinizi “Cari Liste Kaydı” ile ayırarak daha yakından takip edebilirsiniz. Minimum düzeyde takiplerinizi yaparak, müşteri performansınızı artırabilirsiniz.
 
     Daha önceden kayıtlarını yaptığınız “Cari Liste”lerinize, hızlı erişim imkanı sunar. Hatta önceden oluşturmuş olduğunuz “Cari Liste” kayıtlarına ulaşarak, onları tekrar inceleme fırsatınız olur.
 

AKINSOFT iSTANBUL BÖLGE BAYİ

 

Adres : Selahattin Pınar Cd. Kemer İş Merkezi No : 15/1 Mecidiyeköy Şişli  İSTANBUL

Tel: (0212) 451 74 74 ; Fax: (0212)  451 52 20

   E-mail : info@akinsoft.org  Web : www.akinsoft.org