Wolvox Logo
AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business
 
 
WOLVOX ERP TANITIM
 
 

 

AKINSOFT Wolvox ERP E-Business Rapor Tanıtımı
 
     AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business Tezgâh Bakım Raporu;
    Tezgâhlarınızın bakımlarının yapılıp yapılmadığını kontrol eder. Bu rapor ile bakım sorumlularını ve onların hazırlamış olduğu açıklamaları takip edebilirsiniz. Filtreleme özelliğini kullanarak bakım tarih aralığı girebilirsiniz veya bakım durumuna göre bilgilerinizi girerek takibinizi daha ayrıntılı yapabilirsiniz.
 
     AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business Personel Karşılaştırma Raporu;
     Personelinizin performansını, Kişisel Performans Değerlendirme Sistemiyle yaparak, o tezgâhta ne kadar süre çalışmış, ne kadar fire verdirmiş ve birim süreyi ne kadar yapmış sorularına cevabı, bu rapor sayesinde hızlı bir şekilde bilgi edinmiş olursunuz. Siz de değerlendirmelerinizi doğru ve hızlı bir şekilde yapacak, karar verme sürecinizi hızlandıracaksınız.
 
     AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business Tezgâh Birim Süre Raporu;
     Planlamalarınızda kullandığınız "Standart Zamanlar"ınızı üretim süreçlerinde izleyebilirsiniz. Böylece planlarınızda hata yapma riskinizi ortadan kaldırmış olursunuz. Değişen değerleri anında görüp olası problemleri de tecrübelerinizle keşfedebilirsiniz.
 
     AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business Maliyet Karşılaştırma Raporu;
  Geleceğinizi daha rahat planlamak için önceki ve sonraki değerlerinizi karşılaştırma gereksinimi duyarsınız. 'Bir ay evvel ben bu siparişi ne kadara mal ettim' diyebilirsiniz? Bu rapor, sorunuzun cevabını net ve kesin bir şekilde ve hızla size sunacaktır. Bütün maliyet kalemlerinizi değerlendirerek size rapor olarak bilgilerini sunmaktadır. Ayrıca "ne kadar süre çalışılmış, ne kadar üretim gerçekleşmiş, fire oranı ne olmuş, vb..." gibi bilgilere de ulaşacaksınız.
 
     AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business Operasyon Karşılaştırma Raporu;
     Üretimde kullandığınız operasyonları karşılaştırma fırsatını vermektedir. Planlanan ve gerçekleşen üretim tarihlerini, üretimin ne kadar sürdüğünü, fire miktarının ne kadar olduğunu, vb... bilgisine ulaşabilirsiniz.
 
     AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business Talep Tahminleri;
   Geçmiş siparişlerinizi tanımlayarak, istediğiniz zaman aralığına göre gelecekte ne kadar sipariş alabileceğinizi hem genel hem de müşteri bazında hesaplayarak göstermektedir. Böylece artan siparişleriniz karşısında stratejinizi belirleyerek personel, makine ve diğer ihtiyaçlarınızı karşılamanız için harekete geçmenizi sağlamaktadır
 
     AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business Tezgâh Çalışma Raporu;
   Üretiminizde görev alan tezgâhların, üretim periyodu boyunca ne kadar süre üretimde görev aldığını ve üretim payında yüzdesel değerlerini görebilirsiniz. Böylece planlamada fazla yüklenmiş makine tespiti ile çözüm yoluna gideceksiniz veya planlamadan kaynaklanan hataların da önüne geçmiş olacaksınız. Hangi üretim akışınızda ne kadar gerekli olduğunu anlayarak, alternatifler üzerinde çalışma yapmaya zorlayacaktır.
 
     AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business Kalite Kontrol Raporu;
   Raporumuz, İstatiksel Süreç Kontrolü Sistemi ile çalışmaktadır. Size çok geniş hareket alanı sunmaktadır. Böylece sizin hangi ürünün üretiminde, kim tarafından, ne kadar fireli,firenin hangi tezgâhta oluştuğu, sizin önceden belirlediğiniz kriterlere uyulup uyulmadığı ve bu durumun kim tarafından tespit edildiği bilgilerini tarafınıza sunularak değerlendirme imkânı vermektedir. Bu noktadan itibaren iki durum sorgularsınız, birincisi fason firma / personel durumu; ikinci olarak da tezgâh durumu! Geriye doğru bilgilerin kontrolü ile sorunun nerede olduğunu tespit edebilir ve böylece fire giderlerinizi ‘0’ noktasına yaklaştırma çalışmalarını başlatabilirsiniz. Raporda ayrıca girilen değerler, daha rahat inceleyebilmeniz için, grafiksel gösterim ile de sunulmaktadır.
 
     AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business Fire Analizi;
    Yalnızca hangi üretimde ne kadar fire verilmiş bunları tespit etmek isteyebilir, diğer verileri görmek istemeyebilirsiniz. Bu aşamada size "Fire Analizi Raporu" yardımcı olmaktadır. Hangi üründen ne kadar kontrol edilmiş, maksimum ne kadar hataya izin vermişsiniz gibi sorularınızı değerlendirerek karar verme noktasında "Karar Destek Sistemi (Decision Support System), (DSS)" gibi davranmaktadır
 
     AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business Üretim Emirleri Raporu;
    Üretim Emirleri Raporu, üretiminizde o güne kadar oluşmuş durumları önizleme yapmanıza olanak tanımaktadır. "Hangi ürün ne aşamada, hangi tezgâh şu anda çalışmakta ve üretimin tamamlanmasına ne kadar bir süre var" gibi sorularınıza ayrıntılı cevaplar alabillirsiniz. O ana kadar oluşan üretim miktarını, fire miktarını, başlama ve bitiş tarihlerini, hatta o ana kadar oluşan durumları değerlendirerek tahmini bitiş tarihini ve teslim etme tarihini vermektedir.
 

AKINSOFT iSTANBUL BÖLGE BAYİ

 

Adres : Selahattin Pınar Cd. Kemer İş Merkezi No : 15/1 Mecidiyeköy Şişli  İSTANBUL

Tel: (0212) 451 74 74 ; Fax: (0212)  451 52 20

   E-mail : info@akinsoft.org  Web : www.akinsoft.org