Wolvox Logo

Wolvox ERP E-Business
Wolvox Ön Muhasebe
Wolvox Perakende Satış
Wolvox Otel Çözümü
Wolvox Mali Müşavir
Wolvox Adisyon
Wolvox Mobil Satış PDA
Wolvox Döviz Bürosu
Wolvox Otomotiv Sektörü
Wolvox İnsan Kaynakları
 
WOLVOX YARDIM
 
DUYURULAR

Wolvox Mali Müşavir
AKINSOFT Wolvox ile muhasebe sektörü yeni boyut kazanıyor...

   Wolvox, Türkiye’nin ticari, sektörel ve ERP yazılımlarının lider kuruluşu AKINSOFT'un, Serbest Muhasebeci'ler ve Mali Müşavir'ler için geliştirdiği yönetim sistemidir.

   Türkiye’nin en geniş çözüm ortağı ve hizmet ağı tarafından sunulan AKINSOFT Wolvox ile Serbest muhasebeci'ler ve Mali Müşavir'ler, tüm işlemleri net ve pratik bir şekilde takip edilebilir, alınması gereken kritik yönetim kararları güvenilir veriler ışığında zamanında yapılabilir ve ileriye dönük çalışmalar planlanabilir ve uygulanabilir.
   
   Stok (irsaliye, sipariş, seri no takibi, envanter, analizleme, hizmet işlemleri, dönemsel hareketler, kâr-zarar raporları, renk-beden matrisi, barkod etiketi tasarımı ve basımı, görsel uyarlama, fatura, cari hesap, ödeme-tahsilat, bonus sistemi, kampanya, taksit ödeme planı, banka ( Kredi kartı hesapları, çek-senet işlemleri vb.), hızlı satış konsolu, dövizli çalışabilme ve bölümlerin tüm yan ürünleri (Kullanıcı tanımlı raporlar, aktarımlar vb.) gibi özelliklere de sahip olan Perakende Satış Modülü Wolvox, AKINSOFT ERP ürün ailesinin diğer tüm modülleri ile uyumludur.
   
 
   Tahsil, tediye, mahsup fişleri girilebilir; yansıtma, açılış ve kapanış fişleri otomatik olarak sisteme düzenletebilirsiniz. Tek düzen hesap planına bağlı olarak kendinize göre tanımlayacağınız bir hesap planı oluşturabilir, başka bir çalışma yılından veya şirketten hesap planınızı aktarabilirsiniz. Sistemden girilen muhasebe fişlerine bağlı olarak, yevmiye defteri (defter-i kebir), muavin defter dökümleri alabilir, mizan, bilanço, özet gelir tablosu, ayrıntılı gelir tablosu, satışların maliyeti gibi mali tablolar ile stok ve hesap envanterinizi döküm haline getirebilirsiniz.

   Dönem sonlarında otomatik olarak kapanış fişini oluşturabilir, zamanlanmış fiş seçeneği ile ileriye dönük fişlerinizi kaydedebilir, fiş tarih gününde otomatik olarak ve sistemi kontrol ederek, işlemlere zamanlanmış fişlerinizi dahil edebilirsiniz. Fiş kesinleştirme tarihi ile girmiş olduğunuz kesinleştirme tarihine ve öncesine fiş girilmesini engelleyebilir, hareketler için tarih kontrolü yaptırabilirsiniz.
 
 
   İşletme defteri ile gelir-gider girişlerinizi yapabilir, hesap özeti, hesap mizanı, dönem sonu envanteri ve dönem başı girişleri, Wolvox'un genişletilmiş raporlama sistemi ile sizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Beyanname ile tam entegrasyon, otomatik beyanname hesaplatabilme, KDV beyannamesi, muhtasar beyanname, geçici vergi beyannamesi ve yıllık gelir vergisi beyannamesi yazdırabilme; Xml oluşturma, beyannameleri excele aktarabilme, demirbaş amortisman kontrolü yapabilme, zamanı gelmiş amortismanları otomatik olarak muhasebelendirilme, KDV raporları ile kullanıcıya özel tanımlar ve kısa yollar ile işlemlerinizi pratik ve seri bir şekilde yapabilme imkanı bulunmaktadır.
   Artık Wolvox ile muhasebenizi iyi yapın, hizmet kalitenizi ve kârınızı artırın.
 
 
   Şema 1: Wolvox, Ön muhasebe kullananan mükelleflerinizin datalarını transfer modülü ile kolayca alarak, Wolvox genel muhasebeye aktarımını kolaylıkla yapabilirsiniz. Mükelleflerinizden aldığınız bu kayıtları tek düzen muhasebe sistemine tek tek kaydetmek zorunda kalmazsınız. Bu sayede, mükellefleriniz ay içerisinde ön muhasebelerini kolayca tutar, siz de ay sonunda sadece transfer modülü aracılığı ile muhasebeledirebilir ve defter kayıtlarını zaman kaybetmeden yapabilirsiniz.
 
Genel Özellikler

Raporlar : İçerisinde birçok hazır rapor ve form bulunan Wolvox‘un rapor uyarlama aracı sayesinde, mevcut ve yeni tasarlanacak raporlara yeni filtreler eklenebilir, çeşitli yazı biçimleri, fontlar ve renk kullanılabilir.

Veri Aktarımı : Wolvox, veri aktarım özelliği transfer modülü sayesinde tüm sistem genelinde yer alır ve farklı kaynaklardan ulaşan verilerin konsolidasyonunu sağlar. Terminal-Server altyapısı ile online çalışma şekilleri desteklenir.

Windows Uyumluğu: Wolvox ile gelen tam Windows uyumunun sağladığı avantajlar, AKINSOFT’un titizlikle hazırladığı kolay kullanımlı arayüz ile birleşerek kullanıcıya çabuk öğrenme ve kullanım kolaylığı avantajı sağlamaktadır.

Dil Desteği :Programın bütün bölümleri için yabancı dil desteği vardır.
 
İlişkisel Veritabanı : Wolvox, SQL mimari veritabanı ile Microsoft Office programları arasında doğrudan ilişki kurabilmektedir.

Veri Aktarımı : Wolvox, kullanıcılara tanınan kontrollü erişim hakları ile bilgi güvenliğini garantiler. Sistem yöneticisi (Yetkili oturum), her kullanıcıya, şirket bazında modül ve menü seçeneklerine erişim haklarını tanımlayabilir. Kayıtların kimin tarafından değişirildiği sistemden öğrenilebilir. Ayrıca silinen kayıtları yetkili oturumu ile geri alma imkanı sağlar.
 

AKINSOFT iSTANBUL BÖLGE BAYİ

 

Adres : Selahattin Pınar Cd. Kemer İş Merkezi No : 15/1 Mecidiyeköy Şişli  İSTANBUL

Tel: (0212) 451 74 74 ; Fax: (0212)  451 52 20

   E-mail : info@akinsoft.org  Web : www.akinsoft.org