Wolvox Logo
WOLVOX GÖRÜNTÜLÜ YARDIM MENÜ
1
KURULUM
2
KONTROL PANEL
3
GİRİŞ
4
TANIMLAR
5
ADİSYON
6
REZERVASYON
7
ONLİNE ADISYON
8
GARSON EKRANI
9
ADİSYONDA KISA YOLLAR
NOT:
» Videoları bilgisayarınıza indirmek için lütfen videoların yanındaki indir ikonuna ( )sağ tıklayıp hedefi farklı kaydeti seçiniz,

» Online olarak izlemek içinse izle ikonuna( ) tıklayınız.
AKINSOFT Wolvox Programı kullanıcıları için yardım amaçlı düzenlenmiş olan bu yardım sayfasında şuan 50 video bulunmaktadır.
 
AKINSOFT Wolvox ile işletmenizde verimliliği arttırın...

   Wolvox Adisyon, Türkiye’nin ticari, sektörel ve ERP yazılımlarının lider kuruluşu AKINSOFT'un restoran, otel, cafe & bar ve pastaneler için geliştirdiği yönetim sistemidir.

   Wolvox Adisyon, masa kayıtlarınızı görsel olarak dizayn edebilme, masa kayıtlarını işletmenin özelliğine göre grupladırabilme, bir masaya birden fazla fiş açabilme, adisyon iptal edebilme, detaylı paket satış ekranı,ürünlere resim tanımlayabilme, caller ID desteği arayan müşterimizi ekranda görebilme, PDA cihazları ile masalardan adisyon alabilme gibi önemli özelliklere sahiptir.

Türkiye’nin en geniş çözüm ortağı ve hizmet ağı tarafından sunulan AKINSOFT Wolvox ile Restoran ve barlarda tüm işlemler net ve pratik bir şekilde takip edilebilir ve alınması gereken kritik yönetim kararları güvenilir veriler ışığında zamanında alınabilir. Geniş ve kullanıcı tanımlı kendine özgü raporlama sistemi ile istenilen rapor kolayca tasarlanabilir, ileriye dönük çalışmalar planlanabilir ve uygulanabilir.

Adisyon kapatma seçeneklerini özelleştirebilme,thermal yazıcı ile hızlı adisyon fişi yazdırabilme, mutfak yazıcı ile isteklerin mutfağa hızlı aktarımı, mutfak departmanlarına ayrı ayrı yazıcı tanımlayabilme, dokunmatik ekran desteği, çoklu kullanıcı desteği, güvenilir ve hızlı yedekleme bölümlerinden oluşan Wolvox Adisyon, AKINSOFT Wolvox ön muhasebe ile tam entegrasyonludur.
Artık Wolvox ile daha verimli çalışmak , karlılığı ve hizmet kalitesini artırmak çok kolay.
<< ANASAYFA

» Videoları bilgisayarınıza indirmek için lütfen videoların yanındaki indir ikonuna ( )sağ tıklayıp hedefi farklı kaydeti seçiniz.
 

AKINSOFT iSTANBUL BÖLGE BAYİ

 

Adres : Selahattin Pınar Cd. Kemer İş Merkezi No : 15/1 Mecidiyeköy Şişli  İSTANBUL

Tel: (0212) 451 74 74 ; Fax: (0212)  451 52 20

   E-mail : info@akinsoft.org  Web : www.akinsoft.org