Wolvox Logo

Wolvox ERP E-Business
Wolvox Ön Muhasebe
Wolvox Perakende Satış
Wolvox Otel Çözümü
Wolvox Mali Müşavir
Wolvox Adisyon
Wolvox Mobil Satış PDA
Wolvox Döviz Bürosu
Wolvox Otomotiv Sektörü
Wolvox İnsan Kaynakları
 
WOLVOX YARDIM
DUYURULAR
 

Wolvox Adisyon
AKINSOFT Wolvox ile işletmenizde verimliliği arttırın...

   Wolvox Adisyon, Türkiye’nin ticari, sektörel ve ERP yazılımlarının lider kuruluşu AKINSOFT'un restoran, otel, cafe & bar ve pastaneler için geliştirdiği yönetim sistemidir.

   Wolvox Adisyon, masa kayıtlarınızı görsel olarak dizayn edebilme, masa kayıtlarını işletmenin özelliğine göre grupladırabilme, bir masaya birden fazla fiş açabilme, adisyon iptal edebilme, detaylı paket satış ekranı,ürünlere resim tanımlayabilme, caller ID desteği arayan müşterimizi ekranda görebilme, PDA cihazları ile masalardan adisyon alabilme gibi önemli özelliklere sahiptir.
   
Türkiye’nin en geniş çözüm ortağı ve hizmet ağı tarafından sunulan AKINSOFT Wolvox ile Restoran ve barlarda tüm işlemler net ve pratik bir şekilde takip edilebilir ve alınması gereken kritik yönetim kararları güvenilir veriler ışığında zamanında alınabilir. Geniş ve kullanıcı tanımlı kendine özgü raporlama sistemi ile istenilen rapor kolayca tasarlanabilir, ileriye dönük çalışmalar planlanabilir ve uygulanabilir.
 
Adisyon kapatma seçeneklerini özelleştirebilme,thermal yazıcı ile hızlı adisyon fişi yazdırabilme, mutfak yazıcı ile isteklerin mutfağa hızlı aktarımı, mutfak departmanlarına ayrı ayrı yazıcı tanımlayabilme, dokunmatik ekran desteği, çoklu kullanıcı desteği, güvenilir ve hızlı yedekleme bölümlerinden oluşan Wolvox Adisyon, AKINSOFT Wolvox ön muhasebe ile tam entegrasyonludur.
Artık Wolvox ile daha verimli çalışmak , karlılığı ve hizmet kalitesini artırmak çok kolay.
 
 
Genel Özellikler

Raporlar : İçerisinde birçok hazır rapor ve form bulunan Wolvox‘un rapor uyarlama aracı sayesinde, mevcut ve yeni tasarlanacak raporlara yeni filtreler eklenebilir, çeşitli yazı biçimleri, fontlar ve renk kullanılabilir.

Veri Aktarımı : Wolvox, veri aktarımı transfer modülü sayesinde tüm sistem genelinde yer alır ve farklı kaynaklardan ulaşan verilerin konsolidasyonunu sağlar. Terminal-Server altyapısı ile online çalışma şekilleri desteklenir.

Dil Desteği :Programın bütün bölümleri için yabancı dil desteği vardır.

Windows Uyumluğu: Wolvox ile gelen tam Windows uyumunun sağladığı avantajlar, AKINSOFT’un titizlikle hazırladığı kolay kullanımlı arayüz ile birleşerek kullanıcıya çabuk öğrenme ve kullanım kolaylığı avantajı sağlamaktadır.
 
İlişkisel Veritabanı : Wolvox, SQL mimari veritabanı ile Microsoft Office programları arasında doğrudan ilişki kurabilmektedir.

Veri Aktarımı : Wolvox, kullanıcılara tanınan kontrollü erişim hakları ile bilgi güvenliğini garantiler. Sistem yöneticisi (Yetkili Oturum), her kullanıcıya, şirket bazında modül ve menü seçeneklerine erişim haklarını tanımlayabilir. Kayıtların kimin tarafından değişirildiği sistemden öğrenilebilir. Ayrıca silinen kayıtları yetkili oturumu ile geri alma imkanı sağlar.
 

AKINSOFT iSTANBUL BÖLGE BAYİ

 

Adres : Selahattin Pınar Cd. Kemer İş Merkezi No : 15/1 Mecidiyeköy Şişli  İSTANBUL

Tel: (0212) 451 74 74 ; Fax: (0212)  451 52 20

   E-mail : info@akinsoft.org  Web : www.akinsoft.org