Wolvox Logo

Wolvox ERP E-Business
Wolvox Ön Muhasebe
Wolvox Perakende Satış
Wolvox Otel Çözümü
Wolvox Mali Müşavir
Wolvox Adisyon
Wolvox Mobil Satış PDA
Wolvox Döviz Bürosu
Wolvox Otomotiv Sektörü
Wolvox İnsan Kaynakları
 
WOLVOX YARDIM
 
DUYURULAR
 

Wolvox Döviz Bürosu
AKINSOFT Wolvox ile işletmenizde verimliliği arttırın

   Wolvox Döviz Bürosu, Türkiye’nin ticari, sektörel ve ERP yazılımlarının lider kuruluşu AKINSOFT'un döviz büroları için geliştirdiği yönetim sistemidir.
 
Merkez Bankasından otomatik kur dowloand, çapraz kur döviz alış, normal işlem döviz alış döviz bürosu kur hareket raporu ister o an aktif kur üzeriden ister özel(opsiyonel)kur tanımlamasıyla raporlama alabilirsiniz. Bir kereye mahsus olmak üzere kaydını yaptığınız dövize ait tüm bilgilere döviz arama formu aracılığı ile ulaşabilir, istediğiniz sıklıkta döviz kuru girebilir, tarih-saat aralığına göre döviz kur raporunu alabilirsiniz.
 
AKINSOFT Wolvox ile döviz bürosundaki tüm işlemler net ve pratik bir şekilde takip edilebilir ve alınması gereken kritik yönetim kararları güvenilir veriler ışığında zamanında alınabilir. Geniş ve kullanıcı tanımlı kendine özgü raporlama sistemi ile, istenilen rapor kolayca tasarlanabilir, ileriye dönük çalışmalar planlanabilir ve uygulanabilir.
 
Stok (irsaliye, sipariş, seri no takibi, envanter, analizleme, hizmet işlemleri, dönemsel hareketler, kar-zarar raporları, renk-beden matrisi, barkod etiketi tasarımı ve basımı, görsel uyarlama, fatura, cari hesap, ödeme-tahsilat, bonus sistemi, kampanya, taksit ödeme planı, banka ( Kredi kartı hesapları, çek-senet işlemleri vb...), hızlı satış konsolu, dövizli çalışabilme ve bölümlerin tüm yan ürünleri (Kullanıcı tanımlı raporlar, aktarımlar vb...) gibi özelliklere de sahip olan Perakende Satış Modülü Wolvox, AKINSOFT ERP ürün ailesinin diğer tüm modülleri ile uyumludur.
 
Dil Desteği :Programın bütün bölümleri için yabancı dil desteği vardır.

AKINSOFT iSTANBUL BÖLGE BAYİ

 

Adres : Selahattin Pınar Cd. Kemer İş Merkezi No : 15/1 Mecidiyeköy Şişli  İSTANBUL

Tel: (0212) 451 74 74 ; Fax: (0212)  451 52 20

   E-mail : info@akinsoft.org  Web : www.akinsoft.org