Wolvox Logo

Wolvox ERP E-Business
Wolvox Ön Muhasebe
Wolvox Perakende Satış
Wolvox Otel Çözümü
Wolvox Mali Müşavir
Wolvox Adisyon
Wolvox Mobil Satış PDA
Wolvox Döviz Bürosu
Wolvox Otomotiv Sektörü
Wolvox İnsan Kaynakları
 
WOLVOX YARDIM
DUYURULAR

Wolvox Perakende Satış (Mağazacılık)
AKINSOFT Wolvox ile işletmenizde verimliliği artırın...

   Wolvox, Türkiye’nin ticari, sektörel ve ERP yazılımlarının lider kuruluşu AKINSOFT'un mağazacılık sektörü için geliştirdiği yönetim sistemidir. Ayrıca mağazacılık yanında daha birçok sektöre uygulanabilen Wolvox Perakende Satış, doğrudan müşteriye satış yaparken, çeşitli ödeme ve taksit opsiyonları kullanarak, çağdaş ve verimli çalışmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

   
   Türkiye’nin en geniş çözüm ortağı ve hizmet ağı tarafından sunulan AKINSOFT Wolvox ile mağazadaki tüm işlemler net ve pratik bir şekilde takip edilebilir ve alınması gereken kritik yönetim kararları güvenilir veriler ışığında zamanında alınabilir. Geniş ve kullanıcı tanımlı, kendine özgü raporlama sistemi ile istenilen rapor kolayca tasarlanabilir. İleriye dönük çalışmalar planlanabilir ve uygulanabilir.
 
   Stok (irsaliye, sipariş, seri no takibi, envanter, analizleme, hizmet işlemleri, dönemsel hareketler, kar-zarar raporları, renk-beden matrisi, barkod etiketi tasarımı ve basımı, görsel uyarlama, fatura, cari hesap, ödeme-tahsilat, bonus sistemi, kampanya, taksit ödeme planı, banka ( Kredi kartı hesapları, çek-senet işlemleri vb...), hızlı satış konsolu, dövizli çalışabilme ve bölümlerin tüm yan ürünleri (Kullanıcı tanımlı raporlar, aktarımlar vb...) gibi özelliklere de sahip olan Perakende Satış Modülü Wolvox, AKINSOFT ERP ürün ailesinin diğer tüm modülleri ile uyumludur.
 
Artık Wolvox ile daha verimli çalışmak, karlılığı ve hizmet kalitesini artırmak çok kolay.
 
Genel Özellikler

Raporlar : İçerisinde birçok hazır rapor ve form bulunan Wolvox‘un rapor uyarlama aracı sayesinde, mevcut ve yeni tasarlanacak raporlara yeni filtreler eklenebilir, çeşitli yazı biçimleri (fontlar) ve renkler kullanılabilir
 
Veri Aktarımı : Wolvox, veri aktarım özelliği transfer modülü sayesinde tüm sistem genelinde yer alır ve farklı kaynaklardan ulaşan verilerin konsolidasyonunu sağlar. Terminal-Server altyapısı ile online çalışma şekilleri desteklenir.

Windows Uyumluğu: Wolvox ile gelen tam Windows uyumunun sağladığı avantajlar, AKINSOFT’un titizlikle hazırladığı kolay kullanımlı arayüz ile birleşerek kullanıcıya çabuk öğrenme ve kullanım kolaylığı avantajı sağlamaktadır.

Dil Desteği :
Programın bütün bölümleri için yabancı dil desteği vardır.
 
İlişkisel Veritabanı : Wolvox, SQL mimari veritabanı ile Microsoft Office programları arasında doğrudan ilişki kurabilmektedir.

Kullanıcı Yetkilendirme : Wolvox, kullanıcılara tanınan kontrollü erişim hakları ile bilgi güvenliğini garantiler. Sistem yöneticisi (Yetkili oturum), her kullanıcıya, şirket bazında modül ve menü seçeneklerine erişim haklarını tanımlayabilir. Kayıtların kimin tarafından değişirildiği sistemden öğrenilebilir. Ayrıca silinen kayıtları yetkili oturumu ile geri alma imkanı sağlar.

AKINSOFT iSTANBUL BÖLGE BAYİ

 

Adres : Selahattin Pınar Cd. Kemer İş Merkezi No : 15/1 Mecidiyeköy Şişli  İSTANBUL

Tel: (0212) 451 74 74 ; Fax: (0212)  451 52 20

   E-mail : info@akinsoft.org  Web : www.akinsoft.org